top of page

28 May Sal

|

Zoom

Proje Yönetimi ve Deneyimsel Öğrenme

Proje Yönetimi sürekli evrilen bir alan. Ancak, Çevik Yönetim ve Deneyimsel Öğrenme arasındaki ilişkiyi tartışalım. Nesile uygun proje yönetimi eğitim modellerini çizelim.

Proje Yönetimi ve Deneyimsel Öğrenme
Proje Yönetimi ve Deneyimsel Öğrenme

Saat ve Yer

28 May 2024 20:00 GMT+3 – 29 May 2024 22:00 GMT+3

Zoom

Etkinlik Hakkında

Proje Yönetimi ve Deneyimsel Öğrenme

Proje Yönetimi, birçok kişi için açıkça anlaşılabilir bir konudur, üzerine eğitimler verilir ve çok çeşitli bileşenlere sahiptir. 21. yüzyılın gelişen ve değişen dünyasında sürekli olarak evrilen bir çalışma alanıdır. Ancak, Proje Yönetimi ile Çevik Yönetim Dünyası ve bunlarla ilişkili öğrenme süreçleri arasında Deneyimsel Öğrenmenin yeri nedir? Gelip bunu tartışalım ve bu nesile uygun proje yönetimi eğitim modellerini nasıl geliştirebileceğimize dair bir yol haritası çizelim. Neye ihtiyacımız var ve neler yapabiliriz, gelin konuşalım.

Şefik Emre Coşkun

Merhaba, Ben Şefik. Yakın Doğu Üniversitesi'nde çalışan bir öğretim görevlisi ve eğitmenim. 2005 yılından bu yana Türkiye'de Sivil Toplum ve Gençlik alanında başladığım projecilik çalışmalarımı sürdürüyor ve Proje Destek programları ve profesyonel proje yönetimi konularında çalışmalarıma farklı sektörler için devam ediyorum. Aynı zamanda International Project Management Association B Level Senior Project Manager sertifikasına sahibim ve bu alandaki eğitimleri de veriyorum. Bununla birlikte, bir deneyimsel öğrenme gönüllüsüyüm. Verdiğim derslerde deneyimsel öğrenmenin temellerini kullanmaya çalışıyor ve özellikle profesyonel proje yönetimi eğitimlerinde deneyimsel öğrenmenin daha aktif bir metodoloji olarak kullanılması konularında soru işaretleri biriktiriyorum. Haydi, bazı soru işaretlerini birlikte ele alalım.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page