top of page

Gençlik Çalışmaları

Yerel, ulusal ve uluslararası düzeylerde gençlik çalışması yapıyoruz.

Marmara Üniversitesi ve İstanbul Medipol Üniversitesi'ndeki Deneyimsel Eğitim Kulüplerimiz ile birlikte diğer üniversitelerdeki öğrenciler ve yeni mezun gençleri aynı çemberde buluşturuyoruz.

Gençlik Eğitmen Eğitimi

Gençlik Çalışmaları odağında Eğitmen Eğitimleri düzenliyor, gençler arasındaki akran öğrenme sürecini yapısal bir şekilde destekliyoruz.

Gençlik Eğitimleri

Kişisel gelişim konularından, sosyal farkındalık konularına kadar pek çok başlıkta deneyimsel öğrenme tabanlı eğitimler düzenliyoruz. Bu eğitimler gençlere, gençler tarafından veriliyor.

Sosyal Sorumluluk Çalışmaları

Çevreyi ve tüm canlıları odağına alan kapsayıcı yerel gönüllülük çalışmaları yapıyoruz. Gençliğin ruhunu sosyal sorumluluk çalışmalarına yansıtıyor, bu biricik deneyimlere ise olabildiğince çok gencin dahil olmasını sağlıyoruz.

Sosyal Etkinlikler

Film gecelerinden, oyun akşamlarına, İngilizce konuşma kulüplerinden, müze gezilerine kadar çok çeşitli sosyal etkinlikler düzenliyoruz. hem unutulmaz anılar biriktiriyor hem de nitelikli öğrenme deneyimleri yaşıyoruz.

Genç Eğitmen Staj Programı

Eğitmenlik kariyerinde ilerlemeye karar vermiş olan 20-30 yaş arasındaki genç eğitmenler için özel bir staj programı oluşturduk. Stajyer eğitmenler, Sivil Toplum ve Özel Sektör eğitimlerinde tecrübeli eğitmenler ile birlikte iş gölgeleme (job shadowing) deneyimleri yaşıyorlar.

Nasıl dahil olabilirim?

Deneyimsel Eğitim Gençlik Ağı'na katılarak öğrenme yolculuğuna başlayabilirsin.

bottom of page